KOMUNIKAT

Z radością oznajmiamy, że otwieramy nasze biuro ponownie!!! Zapraszamy w godzinach 9.00-17.00.
Wznowiliśmy sprzedaż:
                      - biletów autokarowych
                      - biletów promowych
                      - polis ubezpieczeniowych
NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE !!!
- wczasy krajowe z dojazdem własnym. Zapewniamy ceny identyczne lub niższe jak w hotelu.

ZAPRASZAMY
Bon Turystyczny

WAKACJE 2020 rozpoczęte !!

Turystyka powoli wraca do "normalności". Wszyscy na to czekaliśmy! Loty na terenie Europy zostały wznowione, bez restrykcji typu kwarantanna czy testy Covid. Hotele są przygotowane na przyjęcie gości: baseny, aquaparki działają, plaże otwarte, restauracje czekają!
                      - A co najważniejsze - gwarancja pogody i często taniej niż w Polsce ;-)
                      - Szczególnie polecamy z wylotami z Gdańska i w super cenach:
                      - Malta, Cypr, Bułgaria, Grecja (Rodos, Ateny, Zakinthos, Korfu, Kos, Kreta), Hiszpania
Z A P R A S Z A M Y do rezerwacji !
Kolonie i Obozy
BIESZCZADYzdjecie
MIEJSCOWOŚĆ -  Berezka  to malownicza miejscowość w dolinie Bieszczad leżąca w bliskiej odległości od Jeziora Solińskiego. Tutejsze beskidzkie atrakcje i górskie krajobrazy uznawane są za jedne z najpiękniejszych w Europie. Dodatkowo miłośnicy kultowego serialu „WATAHA” będą mieli okazję przeżyć niesamowitą przygodę w tym dzikim miejscu.

ZAKWATEROWANIE – Zajazd „Pod Sosnami”, Zakwaterowanie w obiekcie murowanym: pokoje 2, 3, 4 – osobowe z łazienkami oraz domkach całorocznych: pokoje 3, 4, 5 – osobowe, łazienka, salon
z sofą i kominkiem, balkon. Bardzo duży zielony i ogrodzony teren o powierzchni ponad 1,2 ha, całkowicie bezpieczny.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW – duży teren zielony, boisko do siatkówki, sala dyskotekowa, świetlica, wiata grillowa, piłkarzyki, stół do ping ponga.

WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT  - autokar  na trasie Gdańsk – Berezka – Gdańsk, wyposażony w WC, DVD, barek. Wyjazd z Gdańska w godzinach porannych, powrót w godzinach wieczornych.
UWAGA! Możliwość wsiadania na trasie autokaru.

UWAGA!  Na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem

o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.TERMIN I CENA:
12.07 - 21.07.2020 r. - 1628 zł
22.07 - 31.07.2020 r. - 1628 zł* promocja ważna do podanego terminu, lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Liczba miejsc w puli promocyjnej ograniczona
** promocja first minute nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi

W CENĘ WLICZONO – zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodnika, program obozu, wstępy, ubezpieczenie NNW, opłata za Krajowy Fundusz Turystyczny, podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO – transportu*
*w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:

Gdańsk+190 zł, Tczew +190 zł, Toruń + 160 zł, Łódź +140 zł, Piotrków Trybunalski + 140, Kielce + 120 zł, Warszawa +120 zł (antenka realizowana przy min. 3 uczestnikach), Kraków +80 zł, Katowice +80, Rzeszów + 80

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 120 zł
- ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut
+ 80 zł


PROGRAM OBOZU:

STREFA WILKA:

BIESZCZADER CHALLENGE: Tego jeszcze nie było! Weźmiemy udział w grze terenowej w tajemniczej
i mrocznej dolinie opuszczonej wsi. Każda grupa otrzyma mapę z zaznaczoną drogą i wskazówkami dotyczącymi ukrytych skarbów oraz krótkofalówkę do komunikacji. Czeka nas sprawdzian
z ORIENTERINGU – do dyspozycji będziemy mieli mapy, urządzenia GPS i kompas.
Wyzwaniem będzie PRZEPRAWA przez górskie potoki, gdzie będziemy musieli zbudować z kamieni przeprawę by suchą stopą przejść na drugi brzeg potoku.

SFORA ATAKUJE: Weźmiemy udział w rozgrywkach PAINTBALL’A na leśnej polanie. Rozstrzygniemy, która wilcza sfora jest silniejsza! Kto będzie władał Bieszczadami?

WILCZYM TROPEM - 4X4 OFF ROAD: Wyruszymy na ekstremalną wycieczkę SAMOCHODAMI TERENOWYMI 4X4.  Przejedziemy przez leśne rozdroża śladami bohaterów z serialu WATAHA! Kto wie, może spotkamy samotnego wilka?

WATAHA TRENUJE: Urządzimy zawody i sprawdzimy: Kto ma sokole oko – strzelanie z łuku. Kto ma największy power - przeciągania liny. Kto ma najlepszą koordynację – wyścigi na nartach wieloosobowych. Umiejętności są ważne, ale team working ważniejszy.

NOCNA POGOŃ ZA LISEM: Lisy grasują głównie w nocy! Weszły na terytorium Naszej Watahy! Musimy je złapać! Zobaczymy czy uda nam się po ciemku pochwycić lisią kitę – nocna gra terenowa.

NA BIESZCZADZKIM SZLAKU:

DREZYNA TRIP. ALE JAZDA!: Skorzystamy z jednej z najciekawszych i najnowszych atrakcji
w Bieszczadach! Przeżyjemy prawdziwą przygodę przemieszczając się drezynami po prawdziwych torach kolejowych. https://www.youtube.com/watch?v=k8PrnxWAr9I

TAJEMNICE SOLINY: Zapora w Solinie jest największą zaporą wodną w Polsce. Przejdziemy koroną zapory, z której rozpościera się niezapomniany widok. Dodatkowym zastrzykiem adrenaliny będzie odkrywanie wnętrza zapory oraz elektrowni wodnej.

MUST BE - POLAŃCZYK I PUNKT WIDOKOWY NA SAWINIE: Spacer po malowniczych ścieżkach bieszczadzkich i wizyta najbardziej znanym miasteczku. Będziemy mieli okazję nie tylko podziwiać piękne widoki, ale spróbujmy również lokalnych lodów.

DUCHY BIESZCZADZKICH SZLAKÓW: Czekają na nas różne szlaki -  żółty, niebieski, zielony, czerwony - do wyboru do koloru. Poznamy prawdziwe oblicze dzikich, bieszczadzkich szlaków.

WATAHA ODPOCZYWA:

AQUAPARK TIME: Czas na mega zabawę w Aquaparku i to 2 razy podczas naszego pobytu. Czeka na nas świetna zabawa w Aquaparku Aquarius ze zjeżdżalniami i super basenami.

TAŃCZĄCY Z WILKAMI: Zaszalejemy podczas FLUO DYSKOTEKI – jedynej takiej w Bieszczadach

BIESZCZADZKA BIESIADA: Wspólne przygody i wyprawy będziemy wspominać przy blasku ogniska rozpalonego w dymnej chacie. Posłuchamy legend mrożących krew w żyłach i opowieści o duchach Bieszczad.

BIESZCZADZKIE KRONIKI:  Nasze przygody będziemy opisywać na wspólnym blogu, który powstanie podczas obozu

INNE ATRAKCJE I ZABAWY: Dyskoteki, Chrzest Bieszczadniaka, gry i zabawy ruchowe na powietrzu, zawody sportowe: siatkówka, rozgrywki drużynowe, dwa ognie, kometka, , konkursy z nagrodami
i upominkami, zajęcia świetlicowe w przypadku złej pogody.


UWAGA:
Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1431574
Ilość odsłon: 2238981
Aktualnie osób online: 2