KOMUNIKAT

Z radością oznajmiamy, że otwieramy nasze biuro ponownie!!! Zapraszamy w godzinach 9.00-17.00.
Wznowiliśmy sprzedaż:
                      - biletów autokarowych
                      - biletów promowych
                      - polis ubezpieczeniowych
NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE !!!
- wczasy krajowe z dojazdem własnym. Zapewniamy ceny identyczne lub niższe jak w hotelu.

ZAPRASZAMY
Bon Turystyczny

WAKACJE 2020 rozpoczęte !!

Turystyka powoli wraca do "normalności". Wszyscy na to czekaliśmy! Loty na terenie Europy zostały wznowione, bez restrykcji typu kwarantanna czy testy Covid. Hotele są przygotowane na przyjęcie gości: baseny, aquaparki działają, plaże otwarte, restauracje czekają!
                      - A co najważniejsze - gwarancja pogody i często taniej niż w Polsce ;-)
                      - Szczególnie polecamy z wylotami z Gdańska i w super cenach:
                      - Malta, Cypr, Bułgaria, Grecja (Rodos, Ateny, Zakinthos, Korfu, Kos, Kreta), Hiszpania
Z A P R A S Z A M Y do rezerwacji !
Kolonie i Obozy
Rabka Zdrój
MIEJSCOWOŚĆ -  RABKA ZDRÓJ - uzdrowisko położone w Beskidach Zachodnich, u podnóża Gorców, na  wysokości  około 500 - 560 m n.p.m.  Największym skarbem tej miejscowości jest klimat - jednocześnie łagodny i bodźcowy oraz liczne źródła leczniczych solanek, które czynią Rabkę doskonałym uzdrowiskiem, w którym zabiegi medyczne uzupełniane są leczeniem klimatycznym.
*Wszystkie zajęcia odbywają się pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. Sprzęt, którym się posługujemy spełnia wszelkie obowiązujące normy bezpieczeństwa i posiada wymagane  atesty.
ZAKWATEROWANIE -  „Willa Promienna” usytuowana jest w znacznej odległości od ulicy, dzięki czemu panuje tu spokój i cisza, a także nie ma zagrożenia dla bawiących się dzieci. Pokoje 2, 3, 4 - osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, teren ogrodzony, całkowicie bezpieczny. Cała willa do dyspozycji dzieci. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://www.willapromienna.pl
DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW - duży plac zabaw z szałasem, boisko, miejsce na ognisko
i grilla, świetlica i sala TV, sala dyskotekowa, ping-pong, sprzęt sportowy, materiały plastyczne, ścianka wspinaczkowa

WYŻYWIENIE -   4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną

TRANSPORT -  PKP na trasie Gdynia – Chabówka  - Gdynia (miejsca rezerwowane, siedzące) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.

UWAGA!  Możliwość wsiadania na trasie pociągu.
Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje
w biurze.


TERMINY I CENA:

09.07 - 20.07.2020 - 1582 zł
19.07 - 30.07.2020 - 1582 zł
29.07 - 09.08.2020 - 1582 zł* promocja ważna do podanego terminu, lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Liczba miejsc w puli promocyjnej ograniczona
** promocja first minute nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi

UWAGA: terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Trójmiasta, termin wyjazdu
z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy pociągu.
Termin dla dojazdu własnego: przyjazd do ośrodka dzień później, powrót dzień wcześniej.

W CENĘ WLICZONO - zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodnika, program kolonii, wstępy, ubezpieczenie NNW, opłata za Krajowy Fundusz Turystyczny, podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO -   transportu*
*w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:
Gdańsk – 170zł; Tczew – 170zł;
Malbork – 170zł;
Warszawa – 150zł;
Częstochowa – 100zł; Piotrków Trybunalski – 150zł;
Kraków – 90 zł;

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 120 zł
- ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut
+ 80 zł

Program kolonii

Survival w  dolinie  Potoku Królewskiego

MISJA PRZETRWANIE
Będziemy poruszać się po specjalnie  przygotowanej trasie, która nie jednemu przysporzy mocny zastrzyk adrenaliny. Podczas wędrówki dowiemy się jak przetrwać w lesie w extremalnych warunkach i jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych oraz otrzymamy dawkę informacji z zakresu ekologii, fauny i flory charakterystycznej dla tego rejonu. Oprócz przejścia po mega trudnej  trasie czekają na nas do wykonania zadania na przygotowanych stanowiskach - „wody” i „ognia”. Zadania te będziecie wykonywać samodzielnie, co na pewno nauczy was jak dać sobie radę samemu
w trudnych warunkach na łonie przyrody.

EKSPEDYCJA NA LUBOŃ WIELKI (1022 m.n.p.m)
Udamy się na całodniową przeprawę, a naszym celem będzie zdobycie drugiego co do wielkości  szczytu Beskidu Wyspowego Lubonia Wielkiego. Będzie to od nas wymagało silnej woli przetrwania. Czekają na nas strome podejścia, wspinaczka po skałach, przejście przez ukryte bagno. Wynagrodzeniem za wędrówkę będą niezapomniane widoki podczas trasy oraz piękna panorama Beskidu Wyspowego ze szczytu góry. Podczas delektowania się krajobrazem będziemy wspólnie rozpalać ognisko, na którym upieczemy pyszne kiełbaski i zregenerujemy siły na powrót.
THE APACHE PROJECT
Zabawa, podczas której zamieniamy się w plemię indiańskie i wspólnie budujemy szałasy, pozyskujemy materiał na utworzenie ognia, robimy łuki i strzały potrzebne do zdobycia pożywienia oraz totemy, które będą naszym znakiem plemiennym. Przebierzemy się w indiańskie barwne stroje i pióropusze. Na koniec myśliwi, którzy zbudowali swoje łuki będą prezentować je podczas konkursu strzelania, a szamani zaprezentują swoje ogniska, które odpalą od jednej zapałki!

EXTREME CHALLENGE
Stromy Zjazd Tyrolski nad rzeką Rabą, budowanie wieży kontenerowej ze skrzynek, a może po prostu klasyczna wspinaczka po ściance wspinaczkowej z trzema stopniami trudności? Wszystko to czeka na was do zrealizowania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

NOCNY PATROL Z LATARKAMI TROPEM NIEDŹWIEDZIA
Gdy zapadnie noc wybierzemy się w teren, gdzie za pomocą latarek będziemy szukać śladów niedźwiedzia. Ślady te doprowadzą nas do ukrytego w samym środku lasu skarbu. Każdy z was będzie próbował samodzielnie tropić niedźwiedzia. Jest to prawdziwa próba odwagi! Przetrwają tylko najodważniejsi!

SZALONY OFF ROAD – Jeżeli lubicie porządną dawkę adrenaliny to będzie coś dla was! Jazda na quadach i samochodem terenowym

WRAZ Z INSTRUKTOREM WYBIERZEMY SIĘ W TEREN:

QUADEM  - strome podjazdy, zjazdy, przeprawa przez potok, przejazd po równoważni to tylko przedsmak prawdziwej przygody. UWAGA istnieje możliwość samodzielnego prowadzenia quada
w terenie  pod okiem instruktora, wszystko jest uzależnione od stopnia waszych umiejętności.

SAMOCHODEM TERENOWYM -jazda z instruktorem, dzięki której zmierzymy się z nierównym terenem, błotem i stromymi podjazdami. Poczujemy niesamowitą adrenalinę!
 
LET’S PLAY A GAME…
Aby wszyscy uczestnicy obozu mogli odkryć swoje mocne strony, czeka na nas szereg sportowych konkurencji w nietypowej formie m.in. wyścigi na skrzynkach, uparta rura, wyścigi na nartach wieloosobowych, domino-inżynier, przeciąganie liny dla cierpliwych, kółko i krzyżyk, elektryczny pastuch. W upalne dni dla zwycięzców czekają balony z niespodzianką.

PAINTBALL’OWY  ZWIAD
Wojennych emocji w czasie pokojowej rozgrywki dostarczą nam kolorowe pociski i karabiny. Stworzymy poligon i w pocie czoła będziemy przygotowywać się do walki z wrogiem. Pokonamy paintball’owy tor przeszkód. Ponadto zapoznamy się z techniką i taktyką strzelania dynamicznego oraz statycznego, a pokonanie specjalnie przygotowanego toru pomoże wyłonić króla strzelców.
    
EXTRA WYCIECZKI:

GDZIEŚ NA SZCZYCIE GÓRY…
Udamy się do bacówki, znajdującej się w środku dzikiego lasu. Poznamy tajniki budowy i funkcji bacówek w górach. Przygotujemy regionalne potrawy m.in. bryjkę, hałuski, oscypki z ogniska, moskole; spędzimy wspólny wieczór i wszyscy razem zaśniemy w prawdziwej pasterskiej chacie. Rano udamy się na leśny spacer w poszukiwaniu drogi do domu.

TERMY DLA PRAWDZIWYCH TWARDZIELI
Karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka, kręta Anakonda, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia Turbo. Brzmi nieźle, prawda? Te i inne atrakcje dostępne będą dla nas przez 3 godziny w nowoczesnym aquaparku Terma Bania.

W POSZUKIWANIU ZŁOTEGO POCIĄGU
Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce słynie z najliczniejszej i jednej z najciekawszej kolekcji eksponatów związanych z historią kolejnictwa na ziemiach polskich. Na kilu torach urządzono ekspozycję wycofanych z ruchu parowozów, lokomotyw, wagonów i pługów. W budynku zobaczymy wystawę stałą, dzięki której będziemy mogli poznać historię kolei w rejonie Chabówki.

RABKOLAND- NO LIMIT!
Zwiedzimy największy w Małopolsce Park Rozrywki. Będziemy się bawić m.in. w Disco Boat, w Pałacu Wampirów, Retro Car  i innych.

PIESZE PRZEPRAWY
W zależności od kondycji uczestników zaproponujemy następujące wyjścia na wycieczki piesze: Rabka – Bania (617 m.n.p.m.), Rabka – Maciejowa (852 m.n.p.m.) i inne.

INNE ATRAKCJE:
Dyskoteki, gry i zabawy ruchowe na powietrzu, chrzest i śluby kolonijne, randka w ciemno, wieczór humoru i dowcipu, bal przebierańców, konkursy z nagrodami i upominkami i inne.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE (dla chętnych):

ENERGYLANDIA – NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKOWY W POLSCE
Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA
w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji.  To właśnie tam czeka na nas:
    • MEGA COASTER HYPERION – największy i najszybszy Mega Coaster w Europie.
    • ROLLER COASTER F1 - jeden z najszybszych Rollercoasterów w Europie Środkowo-Wschodniej
    • TSUNAMI DROPPER
    • SPACE BOOSTER – ARMAGEDON
    • A także  karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy
z pamiątkami i tysiące innych atrakcji.
Cena: 129 zł
*wycieczka organizowana przy min. 20 uczestnikach

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1431616
Ilość odsłon: 2239028
Aktualnie osób online: 4