KOMUNIKAT

Z radością oznajmiamy, że otwieramy nasze biuro ponownie!!! Zapraszamy w godzinach 9.00-17.00.
Wznowiliśmy sprzedaż:
                      - biletów autokarowych
                      - biletów promowych
                      - polis ubezpieczeniowych
NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE !!!
- wczasy krajowe z dojazdem własnym. Zapewniamy ceny identyczne lub niższe jak w hotelu.

ZAPRASZAMY
Bon Turystyczny

WAKACJE 2020 rozpoczęte !!

Turystyka powoli wraca do "normalności". Wszyscy na to czekaliśmy! Loty na terenie Europy zostały wznowione, bez restrykcji typu kwarantanna czy testy Covid. Hotele są przygotowane na przyjęcie gości: baseny, aquaparki działają, plaże otwarte, restauracje czekają!
                      - A co najważniejsze - gwarancja pogody i często taniej niż w Polsce ;-)
                      - Szczególnie polecamy z wylotami z Gdańska i w super cenach:
                      - Malta, Cypr, Bułgaria, Grecja (Rodos, Ateny, Zakinthos, Korfu, Kos, Kreta), Hiszpania
Z A P R A S Z A M Y do rezerwacji !
Kolonie i Obozy
Rajczazdjecie
MIEJSCOWOŚĆ - Rycerka Dolna to urocza, górska miejscowość położona w Beskidzie Żywieckim, stanowiąca idealną bazę wypadową w góry.  Swoją malowniczością oczarowuje i przyciąga licznych turystów.

ZAKWATEROWANIE – Ośrodek Wypoczynkowy „Rycerka”, pokoje 2, 3, 4 – osobowe z łazienkami. Ośrodek wypoczynkowy położony jest nad górskim potokiem, w pobliżu lasów świerkowych, na dużej, ogrodzonej posesji z bogatym zapleczem rekreacyjnym. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: www.rycerka.com.pl

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW - BASEN, bardzo dobra infrastruktura przystosowana dla grup kolonijnych - sala taneczna, sala gimnastyczna, kort tenisowy, boisko do piłki siatkowej, boiska ligowe do piłki nożnej, boisko do koszykówki, plac zabaw z piaskownicą,  miejsce na ognisko i grill, kawiarnia, jadalnia, świetlica, bilard, tenis stołowy, sala telewizyjna.

WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną  

TRANSPORT - PKP na trasie Gdynia –  Bielsko-Biała  - Gdynia (miejsca rezerwowane, siedzące) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.


TERMINY I CENA:

31.07 – 11.08.2020 - 1649 zł* promocja ważna do podanego terminu, lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Liczba miejsc w puli promocyjnej ograniczona
** promocja first minute nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi

W CENĘ WLICZONO – zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodnika, program kolonii, wstępy, ubezpieczenie NNW, opłata za Krajowy Fundusz Turystyczny, podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO – transportu*
*w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:
Gdańsk – 170zł; Tczew – 170zł;  Bydgoszcz + 170 zł;  Wrocław – 120zł; Katowice – 90 zł;
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w wysokości 3% wartości kolonii

Uwaga! Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej,
a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 120 zł
- ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut
+ 80 zł

PROGRAM KOLONII:

STREFA WOW

HIT LATA 2020 – ENERGYLANDIA – NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKOWY W POLSCE –  W CENIE!!
Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA
w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji.  To właśnie tam czeka na nas:
    • MEGA COASTER HYPERION – największy i najszybszy Mega Coaster w Europie.
    • ROLLER COASTER F1 - jeden z najszybszych Rollercoasterów
w Europie Środkowo-Wschodniej
    • TSUNAMI DROPPER
    • SPACE BOOSTER – ARMAGEDON
    • A także  karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami
i tysiące innych atrakcji.

WŚRÓD DZIKICH ORŁÓW I ŁAGODNYCH MUFLONÓW: odwiedzimy niesamowite miejsce – LEŚNY PARK NIESPODZIANEK. To jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie będziemy mogli karmić wolne spacerujące sarny, lamy i muflony. Dodatkowo niesamowicie zorganizowany pokaz lotów ptaków drapieżnych, budzący emocje pozostawi nam niezapomniane wspomnienia.

WISŁA & NOWOCZESNY KOMPLEKS BASENOWY: odwiedzimy miasto Wisła, uważane za Perłę Beskidu. Przejdziemy na Plac Hoffa, gdzie Adam Małysz otworzył Aleję Gwiazd Sportu. Aleja jest ukłonem w stronę wybitnych osobowości świata sportu, których życiowe szlaki splotły się z Wisłą. Kolejna atrakcją, którą koniecznie zobaczymy jest skocznia narciarska im. Adama Małysza. Na koniec udamy się świeżo otwarty kompleks basenowy, gdzie będziemy mogli się zrelaksować zwiedzaniu.

STREFA FOLK

MONOPOLY FOLK: tej gry chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Tym, co stanowi o jej popularności są bez wątpienia proste zasady i marzenie wielu ludzi - bogactwo! Ta gra jednak różni się od tych wersji, które znacie. Poznamy miejscowości z okolic Beskidów, być może ktoś z was będzie musiał zapłacić za miejsce na targowisku, a ktoś inny dostanie dofinansowanie na swoją staję.

REGIONALNE PRZYCIAGANIE: Własnoręcznie stworzymy DREWNIANE MAGNESY NA LODÓWKĘ, które będą stanowiły super pamiątkę na wiele lat.

BESKIDZKIE ANIOŁY: Poznamy trochę Beskidzkiego folkloru i zamienimy się w prawdziwych artystów! Każdy z nas stworzy z masy solnej rzeźbę pięknego BESKIDZKIEGO ANIOŁA, którą na koniec przyozdobimy sławnymi w tym regionie bibułkowymi kwiatami.

PUCIERY, FERULE I CZERPAKI CZYLI KONIAKÓW W PRAWDZIWEJ ODŁOSNIE
Wybierzemy się do CENTRUM PRODUKTU REGIONALNEGO mieszczącego się w prawdziwej bacówce! Nauczymy się wyrabiać  bundz - biały ser owczy, wykorzystując przy tym drewniane naczynia pasterskie. Dowiemy się czym są puciery, ferule i czerpaki. Będziemy mogli karmić zwierzęta gospodarskie, a na koniec spróbujemy tradycyjnych serów z bacówki.

STREFA ZBÓJNIKA

CO ZROBISZ, GDY ZGUBISZ SIĘ W LESIE?: nauczymy się PODSTAW SURVIVALU. Podczas wędrówki dowiemy się jak przetrwać w lesie w extremalnych warunkach i jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Otrzymamy dawkę informacji z zakresu ekologii, fauny i flory charakterystycznej dla tego rejonu. Zbudujemy szałasy i spróbujemy rozpalić ognisko za pomocą krzesiwa.

RABOWANIE SZAŁASÓW: wcielimy się w prawdziwych beskidzkich rabusiów! Gra strategiczna polegająca na rabowaniu wcześniej zrobionych przez nas szałasów. Każda grupa będzie broniła swojego szałasu, a dodatkowo będzie musiała zagrabić łupy z innych szałasów. Ciekawe, która grupa zdobędzie najwięcej skarbów?

SZKOLENIE NA ZBÓJNIKA: przejdziemy prawdziwy góralski chrzest. Dowiemy się kto rzuci najdalej podkową, komu nie sprawia kłopotu bieganie w za dużych kaloszach czy kto zrobi najpiękniejszy wianek z bibuły.

GÓRALSKI ĆWIERĆLAND: wcielimy się w rolę górali i zbójników. Przygotujemy własne przebrania, historie osad, herby, okrzyki i piosenki. Sprawdzimy, która grupa będzie rządzić Beskidem i zostanie władcą Rajczy!

STREFA PLAY & GO

GDZIE SIĘ IDZIE W BESKIDZIE?: pospacerujemy po prześlicznej okolic Dzikich Bieszczad. Zobaczymy prawdziwy górski potok i poszukamy najpiękniejszych beskidzkich widoków.

BASENOWE SZALEŃSTWO: świetna wiadomość dla fanów imprez wodnych! W upalne letnie dni – bez ograniczeń będziemy spędzać czas w basenie znajdującym się na terenie ośrodka!

PIECZONE – NAJLEPSZE!: wakacyjny wyjazd w góry bez ogniska? Nie ma mowy. W trakcie wyjazdu uczestnicy wezmą udział w ognisku z pieczeniem kiełbasek, któremu towarzyszyć będą górskie opowieści przy blasku ognia, a także wspólne śpiewy!

ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE: gry i zabawy stolikowe, zajęcia manualne, wspólne kino kolonijne, konkursy dla uczestników to tylko nieliczne atrakcje podczas wyjazdu. Każdy dzień będzie dla uczestników świetną przygodą podczas której będą mogli rozwijać swoje talenty i zdolności.

UWAGA - Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1431610
Ilość odsłon: 2239020
Aktualnie osób online: 1