Kolonie i Obozy
Brenna Beskid Śląskizdjecie
AMERICAN DREAM
WSZYSTKIE ATRAKCJE WLICZONE W CENĘ!
Kolonia dla dzieci i młodzieży w wieku 8-12 i 13-16 lat

MIEJSCOWOŚĆ: BRENNA - malownicza wioska  w Beskidzie Śląskim, leżąca w dolinie rzeki Brennicy, otoczona szczytami górskimi. Wypoczynek w Brennej stanowi świetną propozycję dla osób pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku i gwaru. 

ZAKWATEROWANIE - Ośrodek Wypoczynkowy „Hucuł”, pokoje 2,3,4,5 – osobowe z łazienkami. Teren ogrodzony, całkowicie bezpieczny. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: www.hucul.brenna.pl

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW - boiska, świetlica, sala dyskotekowa, sala do tenisa stołowego  i billardowa, sprzęt sportowy. 

WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną

TRANSPORT  - PKP na trasie Gdynia – Bielsko - Biała- Gdynia (miejsca siedzące rezerwowane)  oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.  UWAGA! Możliwość wsiadania na trasie pociągu.


TERMINY I CENA:
06.07-19.07.2018 -
Cena do 30.04.2018 -1549 zł,
Cena Regularna - 1599 zł
31.07-13.08.2018 -
Cena do 30.04.2018 -1549 zł,
Cena Regularna - 1599 zł

UWAGA: terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Trójmiasta, termin i godzina wyjazdu  z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy pociągu. Termin dla dojazdu własnego: przyjazd do ośrodka dzień później, powrót dzień wcześniej.

Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.

W CENĘ WLICZONO - zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodnika, program kolonii, ubezpieczenie NNW (podwyższone o jazdę konną), podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO - transportu* *w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:  Gdynia/Gdańsk + 140 zł Tczew + 140 zł Bydgoszcz + 120 zł Łódź +110 zł, Warszawa + 110 zł (antenka realizowana przy min. 3 uczestnikach) Katowice +70 zł. Lębork + 220 zł (antenka realizowana z Lęborka do Gdyni samochodem osobowym, busem lub pociągiem, przy min. 3 uczestnikach)

Program obozu

ENERGYLANDIA - największy park rozrywkowy  w Polsce Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie  w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA  w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji. To właśnie tam czeka na nas: • ROLLER COASTER F1 • TSUNAMI DROPPER • APOCALIPTO • SPACE BOOSTER • A także karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i tysiące innych atrakcji. 

USTROŃ Odwiedzimy piękny Park Zdrojowy w Ustroniu, w którym znajduje się pijalnia wód mineralnych oraz ustrońska tężnia. To będzie okazja do chwili relaksu wśród licznych atrakcji, a także oddechu powietrzem nasyconym licznymi minerałami. Po spacerze oczywiście chwila na lody!

LEŚNY PARK NIESPODZIANEK To niezwykłe miejsce, które musi odwiedzić każdy ciekawy świata. Jak sama nazwa parku wskazuje czekają tam na nas same niespodzianki – w tym emocjonujące pokazy lotów ptaków drapieżnych oraz sów.  Oprócz tego będziemy mogli karmić muflony  i daniele, zobaczymy z bliska wiele leśnych zwierząt,  a to wszystko z pięknym widokiem na góry i doliny Beskidu Śląskiego. 

ALE JAZDA! - TOR SANECZKOWY RÓWNICA  Wiatr we włosach gwarantowany! Czeka nas emocjonujący przejazd pierwszym w Beskidach torem saneczkowym typu roller coaster.  600 metrów zakrętów, serpentyn i podjazdów, a to wszystko kilka metrów nad ziemią! ( 2 zjazdy)

KTO ZOSTANIE KRÓLEM GOLFA?

AMERICAN DREAM - czyli Brenna w gwiazdorskiej obsadzie 

Nasz ośrodek zamienimy w niezwykły świat Hollywood. Wczujemy się w rolę nie tylko samych gwiazd, ale również reżyserów, scenarzystów czy wizażystów. Poznamy warsztat gry aktorskiej. Odkryjemy nasze talenty. 

HOLLYWOODZKI SEN Stworzymy od podstaw swój własny film poklatkowy, przygotujemy scenariusz, makietę sceny, kostiumy i scenografię. Premiera filmu odbędzie się na funpage’u Czerwiński Travel. 

WARSZTAT AKTORA Bycie aktorem to trudny zawód. Dowiemy się jak przezwyciężyć tremę, weźmiemy udział   w ćwiczeniach poprawiających naszą dykcję, nauczymy się wyrażać wszystkie emocje, zorganizujemy konkurs pantomimy.

SZTUKA WIZAŻU ORAZ CHARAKTERYZACJI Na naszej kolonii każdy będzie mógł się wcielić w swoją ulubioną postać. Nauczymy się podstaw charakteryzacji i wizażu. Poznamy tajniki tworzenia masek gipsowych.

SELFIE TIME Chyba nie ma na świecie osoby, która nie zrobiła sobie nigdy selfie.  My stworzymy wielkie kolorowe ramki do zdjęć, a w nich profesjonalną sesję na miarę gwiazdy w wykonanych wcześniej stylizacjach. To będzie fantastyczna pamiątka z wakacji!

FESTIWAL OF COLOURS  Jak na gwiazdy przystało  rozkręcimy imprezę i stworzymy wielką chmurę barw! Festiwal kolorów to coraz bardziej popularna zabawa, polegająca na jednoczesnym wyrzucaniu przez grupę ludzi kolorowych proszków.  Ubaw gwarantowany!

AMERICAN DAY American Day bez prawdziwego amerykańskiego hamburgera? Oj nie możemy na to pozwolić. Sami upichcimy tą oryginalną przekąskę prosto z USA. A wieczorem zorganizujemy sobie wieczór filmowy z kubłem popcornu. 

MINI PLAYBACK  Czeka nas nie lada wyzwanie! Spróbujemy wcielić się w gwiazdy amerykańskiej muzyki, tak aby  w rytm ich utworów lecących z głośników, jak najwierniej je odwzorować (wokalnie, ruchowo, wizualnie). Czy potraficie rapować jak Eminem lub tańczyć jak Jennifer Lopez? Spróbujmy!

ARTYSTYCZNIE

DZYŃ! DZYŃ! PASTERSKIE DZWONKI To zdecydowanie atrakcja dla artystów. Odwiedzimy Kozią Zagrodę – miejsce, w  którym dowiemy się wszystkiego o kulturze mieszkańców Beskidu Śląskiego, poznamy regionalne stroje  i instrumenty. Pod dachem kolyby - góralskiej chaty, weźmiemy udział w ciekawych zajęciach rękodzielniczych ale przede wszystkim nauczymy się dekorować prawdziwe pasterskie dzwonki i wypiekać figury owieczek.  Na deser spróbujemy pysznego koziego sera. 

QUILLING - Obudź swoją fantazję i stwórz własny papierowy świat. Quilling to popularna technika papieroplastyki wykorzystywana do tworzenia niebanalnych kartek okolicznościowych, biżuterii czy ozdób.  Sam zdecyduj co stworzysz, czy będzie to kartka z wakacji, biżuteria, szalone zwierzaki czy może abstrakcyjne wzory? Dla najlepszych artystów przewidziane upominki. Wystarczy Twoja wyobraźnia i nasz papier!

MYDŁO LUBI ZABAWĘ Udowodnimy, że mydło służy nie tylko do mycia. Ze zwykłej mydlanej kostki stworzymy piękne rzeźby, które zabierzemy ze sobą jako pamiątkę z wakacji, lub pachnący prezent dla bliskiej osoby! 

Wycieczki piesze: W zależności od kondycji uczestników proponujemy następujące wyjścia na wycieczki piesze:  Brenna - schronisko na Bratniej,  Park Rekreacyjny wraz z amfiteatrem w Brennej,  Inne atrakcje i zabawy: Ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, chrzest i śluby kolonijne, gry i zabawy ruchowe na powietrzu, zawody sportowe: siatkówka, koszykówka, dwa ognie, kometka, randka  w ciemno, konkurs wiedzy o wychowawcach, wieczór humoru i dowcipu, konkursy z nagrodami i upominkami, zajęcia świetlicowe w przypadku złej pogody.

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.
INFORMACJE
Lato 2018
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 985157
Ilość odsłon: 1695702
Aktualnie osób online: 2