Wycieczki dla Firm
Wycieczka 5 dniowa
Trasa: BUDAPESZT
Dzień 1. Wcześnie rano wyjazd do Krakowa. Zakwaterowanie w hotelu,  spacer od Barbakanu przez Bramę Floriańską do Starego Rynku, Bazylika Mariacka ze słynnym obrazem Wita Stwosza, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 2. Po wczesnym  śniadaniu przejazd do  Budapesztu i zwiedzanie Miasta: Katedra św. Stefana – wspaniała, majestatyczna wyłożona marmurami budowla zachwyca wszystkich turystów, w we swym wnętrzu kryje największą relikwię Węgier-zasuszoną prawicę Pierwszego króla, Plac Millenium-został wybudowany z okazji tysiąclecia państwa węgierskiego, Wzgórze Gellerta skąd roztacza się przepiękna panorama miasta, Zamek Vajdahunyad – kompleks budowli-kopii naśladujących znane budowle z terytorium Węgier, przejazd do hotelu na  obiadokolację, rejs statkiem po Dunaju, nocleg.
Dzień 3. Śniadanie, dalsze zwiedzanie miasta: Wzgórze Zamkowe – bez wątpienia najbardziej reprezentacyjne miejsce w Budapeszcie. To tu znajduję się najstarsza część miasta i Zamek Królewski, a układ ulic i zabudowa zachowała swój pierwotny charakter, dziś jeszcze  podziwiać można gotyckie łuki kamienic i średniowieczne rzeźby, Kościół św. Macieja – w samym centrum Wzgórza Zamkowego. Przejazd do dzielnicy Budapesztu – Budafok słynącej z licznych podziemi i korytarzy winnych, najdłuższy ciąg piwnic na świecie. W programie  zwiedzanie jednej z piwnic. Powrót do hotelu na obiadokolację, wyjście na Wieczorek Węgierski – regionalne potrawy i alkohole, występ folklorystyczny.
Dzień 4. Śniadanie, przejazd do Szetendre, malowniczej miejscowości, spacer po Starówce, miasteczko jest naprawdę piękne, wąskie i kręte uliczki, piękne kościółki, małe i nastrojowe kafejki oraz pasaż wzdłuż brzegu Dunaju nadają mu niepowtarzalny charakter, w centrum miasta znajduje się barokowy rynek, który latem dosłownie tonie w kwiatach, na jego środku wznosi się krzyż morowy, ufundowany przez trzech kupców po wygaśnięciu epidemii dżumy w wiekach średnich, przejazd do Visegradu – ruiny dawnej twierdzy średniowiecznej skąd roztacza się widok na Dunaj i słynny przełom Dunaju, wyjazd do Polski w godzinach wieczornych
Dzień 5. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych
Cena: 1066 zł
Cena obejmuje: przejazd komfortowym  autokarem  na całej trasie, usługa pilota BUT EWA,  1 nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją w Krakowie,2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w Budapeszcie, , usługa przewodnika w Budapeszcie, ubezpieczenie, KL i  NNW za granicą, rejs statkiem po Dunaju, wieczorek węgierski, bilety wstępu.
Aktualnie wycieczek w bazie: 20
INFORMACJE
Lato 2018
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 985143
Ilość odsłon: 1695688
Aktualnie osób online: 5